Květen 2011

Dvacátýhošestýho května...no prosím.

26. května 2011 v 18:40 | Posted by: Brunette |  Denní listy
GÁÁÁT.
Ano prosím, dvacátýhošestýhopátý. Už jenom měsíc. Měsíc do vysvědčení, měsíc do posledního dne holky ze základky. Potom už bude jen gympl a slečna prvačka. Wáááu, to to letí! Nemůžu říct, že se netěšim, to by byla prachsprostá lež. Bude to zase něco nového, nový kolektiv, nový přístup, nová škola. Musím si tam najít kamarády a musím být na všechny hodná (jako vždycky :D). Ty lidi mě musí mít rádi, budu s nima až do maturity, zažiju s nima nejdůležitější kapitolu života, pubertu. Budu s nima od třinácti do devatenácti let, ty lidi mě musí milovat. Musíme si k sobě najít cestu, musíme se mít rádi. MUSÍME! Ale já věřím, že to bude fajn. Nejprestižnější šestiletý gympl... budu slečna Chytrá, budu slečna Plynněfrancouzskymluvící. Bude to fajn. ;)
No, a co se děje v mém normálním životě? Dneska byl boží den. Ráno do školy, normálka, nic extra, ale první hodinu jsme si donesli občerstvení - brambůrky, pop corn, bonbony -, já donesla film CANDY (Doporučuju! Dojemnej, ale silnej příběh, stojí za to. ;)), je o drogově závislým páru ataak... a koukali jsme a koukaliii tři hodiny! :D Pak jsme měli vaření - dělali jsme pizzu, byla boží. :) No a odpolko jsem měla klavír, mam skvělou skladbu, hraju Something Stupid od Robbieho Williamse a Nicole Kidman. Pak jsme šla s kámoškou ke kadeřnici, je booožsky ostříhaná a pak do čistírny pro sako. :) Pohodičkovej den. :) Co u vás?

PIRATES OF THE CARIBBEAN

24. května 2011 v 22:09 | Posted by: Brunette |  Denní listy
PIRÁTI Z KARIBIKU: NA VLNÁCH PODIVNA
Ani čtvrtý díl nezklamal! Jasně, chyběl mi tam můj dokonalý úžasný Orlando Bloom, ale Johnny to tam "zabíjel" , takže spokojenost. ;) Líbil se mi příběh, jenom by mě zajímalo, jestli teda bude mít to dítě a jestli s ním nechá Angeliku nebo se o něj postará... :D To mě zajímáááááá!! Líbil se vám film? :) Vy co jste ho viděly :D

"Potřebuju chlapa s kozama a někoho, co dělá tohle." "Znám chlapa s kozama." "Fajn, tak já budu dělat tohle."
:DDDD
MI-LU-JUUUUU! ♥

♥Ashley♥

19. května 2011 v 22:12 | Posted by: Brunette |  Mám ráda.
ZVLÁŠTNÍ DRUH LÁSKY = OBDIV.
*Znáte to. Už od dětství. Nejdříve jsme obdivovaly princezny s dlouhatánskými šaty a krásnými vlasy, později to byly čarodějky W.I.T.C.H. a teď to bývá většinou nějaká hollywoodská hvězda. Pro mě je to Ashley Tisdale.
*Je úžasná. Je na ní vidět, že to, co dělá, jí baví a nedělá to jen pro peníze (i když peníze také nejsou marné). Měla skvělý rozjezd jako mladičká chůva v seriálu The Suite Life of Zack and Cody, také pár minirolí v různých seriálech a místo v showbusinessu jí zaručila role Sharpay Evans, která jí parádně sedla. Filmem High School Musical se živila 3 roky a poté začala dabovat postavičku Candace v kresleném seriálu Phineas and Ferb. Nahrála CD a její kariéra se skvěle rozjížděla. V minulém roce začala natáčet seriál Hellcats a volné pokračování trilogie HSM s názvem Sharpay's Fabulous Adventure. Říct, že se jí v práci nedaří by byla hnusná lež.
*Miluje své fanoušky, je milá, sympatická, usměvavá, talentovaná, vstřícná - to je jen málo důvodů, proč můj jí obdiv k ní stále roste. Miluju její styl. Miluju to, jak se prezentuje, jak se usmívá. Miluju její hudbu, jak hraje. Miluju její fotky.
MILUJU JÍ. ♥

PLAYLIST

17. května 2011 v 21:34 | Posted by: Brunette |  Prostě to, co jinam nepatří
< Chci takovej pokoj! >

Tak vám sem dávám můj playlist. V poslední době to poslouchám pořád a pořád a pořáááád. ♥ Není to seřazené podle oblíbenosti.
1. Simple Plan - Welcome To My Life
2. Simple Plan - When I'm Gone
3. Simple Plan - Can't Keep My Hands Off You
4. Kelly Clarkson - My Life Would Suck Without You
5. 78 Violet - Refrigerator Broke
6. The Offspring - Can't Repeat
7. Amanda Seyfried - Little House
8. Westlife - You Raise Me Up
9. Rihanna - California King Bed
10. Superstar TOP12 - Nezvdávám
_ _ _ _ _ _ _
Vidíte, jasně vede Simple Plan.
Jsou pro mě nejlepší.
Jejich písničky mají hloubku, jsou zábavný, jsou vlezlý.

Dance dance danceee all weekend...

15. května 2011 v 17:51 | Posted by: Brunette

JSEM MRTVÁ.
Nebo aspoň se tak cítím. 4 a půl hodiny včera nacvičování sestavy a dneska 6 hodin na soutěži jenom proto, abychom předvedly MINUTU A PŮL DEBILNÍ OŠKLIVÝ SESTAVY, kterou jsme musely vymyslet samy. Takže hrůza. Ještě jsme byly my, začátečníci, ve stejný skupině jako soutěžní skupiny, takže hrůza. To je prostě neférový. :( Ale tak co, první soutěž máme za sebou. Žijem, takže no problemo. :D Závěrečný vystoupení bude lepší, to nám vymyslí trenér, což je lepší, takže pohodička. ;) Takže se těšim. :) Taky jsem přemejšlela, že půjdu na konkurz na soutěžní skupinu, ale nevím, možná až za delší dobu. :) Trenér mě chválí, holky mě chválí... :) Tak uvidím. ;)

Co jste dělaly přes víkend vy, slečny? :)
xoxo B.

Some pics.

14. května 2011 v 21:45 | Posted by: Brunette |  Občas nějaký ty fotky...
Tak vám sem dávám mix svých fotek. :) Jsou všechny na facebooku, takže kdo viděl... viděl. :DFriday 13th.

14. května 2011 v 9:59 | Posted by: Brunette |  Denní listy

DEBILNÍ ŠVÉDI. DEBILNÍ DEBILNÍ DEBILNÍ.

I přes to, že jsem holka, ten hokej dost prožívám. Samozřejmě né tim stylem, že bych přestala mít ráda IKEU, protože nakupujeme převážně tam a i masový kuličky tam maj moc dobrý. ^^ Ale NE! Švédi jsou pitomí pitomí pitomííííííííí. Co chcete, když je pátek třínáctýho, no. >.< Mrzí mě to, ale tak snad bude aspoň bronz. A když ne bronz, tak bude bramborová, aspoň bude co jíst. :D

Jinak, dneska žádnej článek asi nebude, jdu na mimořádnej trénink na zítřejší taneční soutěž, takže se dost zapotíme... :D Ještě toho moc nemáme no. :D Ale tak držte palečkyyy. :)

xoxo B.