Březen 2011

Úterý, 29.3., svátek má Taťána.

29. března 2011 v 20:48 | Posted by: Brunette |  Denní listy

Aloooooha! ♥

Promiňte, že jsem nenapsala už po návratu z Alp, ale nějak mi to tu blblo, takže píšu až teď. Pravděpodobně chcete vědět, jaký byl lyžák... Jak jsem doufala, byl LEGEN-počkejte si.........-DÁRNÍ! LEGENDÁRNÍ! ♥ Počasí skvělý, parta dokonalá, sjezdovky bombastický, prostě perfektní. Dovolím si říct, že jsme zase postoupili o krůček dál v zdokonalování třídního kolektivu, takže jsem šťastná. ^^ Kdybych měla vypisovat všechny zážitky... uuuh... Myslím, že jsou většinou soukromější. :)
Nooo ale teď k vám! Jak jste se tu měly, dámy? :) Nakoupeno na jaro, vybarvené šatníky... ? :) Já teda nemám absolutně přehozené oblečení ze zimního na jarní, takže to musím v nejbližší době udělat, protože se venku začíná krásně rýsovat dlooouho očekávané jaro. :) KONEČNĚ!


Dneska jsem slavila svátek, jak víte, je Taťány, já jsem sice Tatiana, ale slavím to dnes. :) Jindy totiž žádné Tatiany není a nechci se vzdát úžasné příležitosti obdržet zase něco nového. ;) No, co jsem dostala? Řasenku L'Oreal, tričko ZARA, šátek a kabelku TIMEOUT a univerzální stuhy, které mají být údajně letos IN, tak uvidím, jak se to bude dát využít. :) No spokojenost veeelká. ;) Až dostanu kapesné, objednám si ty Wayfarers, protože mamka je nemohla nikde sehnat, což mi přijde upřímně DOST divné, ani New Yorker, nikde nejsou. :( No jo, holt mi přijdou až domů. ;)

Tak povídejte, jak jste si ten týden užily? :)
Brunette.


Alpsssssssssss!!

21. března 2011 v 15:56 | Posted by: Brunette |  Denní listy
Bojnooure. <3
Daaarlings, I'm going to the mountains tomorrow! It will be great great great (I hope)!! ;) Oooooh I'm sooo excited... ^^ Né, vážně. :D Straaaašně se tam všichni těšíme... Bude to boží. Chození spát v 1, cesty busem, lázně, flašky... :D No joo, klasika, znáte to. ;) Taky se samozřejmě těšim na okoukávání sexy snowboarďáků a freestylerů (viď, Miky ;D ?), to víte, kluci z naší třídy, ti už jsou okoukaní. :P Takže prostě jen slova Barneyho Stinsona:
It will be LEGEN-wait for it-DARY. LEGENDARY!!
Když jsme u toho... jaké máte rády seriály? ;) Já jsem na nich ulíííítlá! :P Miluju How I met your mother, The Big Bang Theory, Hellcats, Gossip girl, Přátele, ... noo, je toho váážně moc. :) Ale momentálně nejvíc sjíždím HIMYM a GG <3 Love it.
Asi vám přednastavím nějaké články, bejbs. <3
Good luck in school, in love and so. ;)
Love you all. I know, you love me too. :P
I'll miss you, girlz.
xoxo, Brunette.

Some pics of me. :)

20. března 2011 v 11:19 | Posted by: Brunette |  Denní listy
Bejbs, nedávala sem vám sem moc mých fotek, tak to napravím. :) Tady je máte:

Today. Tomorrow. Toyota. :D

19. března 2011 v 18:57 | Posted by: Brunette |  Denní listy
Být tak krásná jako Jessica Alba... ♥
Ahoj ♥
Takže jakpak se máte? :) Já se mám docela fajn. Dnešek bych klidně mohla nazvat shopping day. :) Nejdřív to byla návštěva Fashion Outlet Areny s mamkou, tam jsem pořídila jenom tílko Benetton... pěkné. :) A potom jsem jela s rodiči do Happy sportu, protože jsem potřebovala oteplováky na lyžák-růžové, aby mi ladily. :) Jsem s nimi spokojená. Jinak jsem byla ráno s BFF v knihovně půjčit si knížky GG. :) Když si třeba ny lyžáku budu chtít odpočinout a chvíli neblbnout (znáte to ;D), ponořím ze do drbů z New Yorku. ♥ Miluju ty knížky...


Love them! ♥
Chci číst vaše zážitky... ♥

You know you love me.
xoxo, Brunette.


Budoucnost=otazník.

19. března 2011 v 9:00 | Posted by: Brunette |  Denní listy

Budoucnost je jeden velký otazník. Nemůžete si v ní být ničím jisti. Všechny máme své sny. Většina z vás by chtěla dělat s módou... Není divu, máte módní blogy. :) Návrhářství...♥ Jak mě to vždycky lákalo! Ale nemám na to dost fantazie. Mám jiný sen; chci psát. :) Miluju psaní. Miluju psaní o módě, o mých zážitcích, o světě. O všem. TO je můj důvod existence tohoto blogu. PSANÍ.

Novinařina je hodně složitá práce, ovšem ne tak riskantní a nejistá, jako například herectví. Řekněme, že na herectví mám taky určitý talent, hraju v dramatickém kroužku a mezi námi; většinou mám jedny z hlavních rolí. Nechci se tady tím nijak chlubit, to vůbec ne! :) Jen říkám pravdu. Hraju 5. rokem na klavír a půl roku jsem solo zpívala. Nějaké základy pro herectví tedy mám. Ale nezvládla bych být tak nejistá s tou prací. Zatím je mým snem novinařina. Nejraději bych psala o módě. :) Ale to už je jedno.

Co se týče bydlení, chci zůstat v Česku. Láká mě Francie, U.S.A., ale upřímně vážně nevím, co se některým na ČR nelíbí. Vždyť je to naše rodná země! Tenhle jazyk ovládáte jako nic. Jako žádný jiný. :) Mám ČR ráda... a to nezmění nic. ♥

Měním názory jako ponožky. Nebudu se divit, když skončím za pár let jinde, s jinými sny. :D To jsem já. Nejsem na to pyšná... ale co, je mi teprve 13. :P

Bezvadně se mi ulevilo, princezny. ♥
No a co vy? Co zatím plánujete? :)

Just The Way You Are. ♥

18. března 2011 v 22:06 | Posted by: Brunette |  Denní listy
Hi girls. ♥

Tak konečně píšu z domova...z Prahy...hory jsem přežila, snad teda nebudu nemocná. :) Včera jsem se totiž probudila s přííšernou rýmou a zvětšenými uzlinami... Naštěstí to vypadá dobře a lyžák není v ohrožení. ;) A co vy? Jak jste si to užily? Včera se nám teda povedl dokonalý příběh. Ráno jsme se jely podívat na sjezdovky, jak to tam vypadá. Bylo ta hrůza, tak jsme to vzdali a jeli do termálů. :D Bez plavek. :D Ano, čtete správně. :P Ale výhodu to mělo, zajeli jsme si do H&M. :) Nic mě tam nějak extra nenadchlo, jenom jedna košile, ale maminka mi jí nechtěla koupit... no co. :( Já ji ještě vyškemrám. :D Jinak, 29.3. slavim svátek, tak jsem se rozhodla říct si rodičům o Wayfarers. :) Máte je? Jste spokojené? ;)
Tahle fotka mi připomíná mě a moje dvě BFF. ♥ Známe se od školky, zatim nás nic nerozdělilo... Miluju je. ♥ Jsou ty nejlepší nejlepší nejlepší kamarádky na světě!
A máme tu jaro! Už v pondělí! ;) ♥ Konečně vyměníme kabáty za lehké sáčka a bundičky, kozačky za high heels, converse, kotníčkovky, kalhoty za sukýnky a konečně bude vidět něco víc, než jen nudné kabáty. :) Miluju jaro. ♥


A na závěr já... ;) Nic moc neni vidět, ale ten den jsem měla dokonalý vlasy. ♥
Nebuďte v křeči. Nechte to být. :)

Brunette. LY.

Angryyyyyyyyyyyyyyyyyy.

17. března 2011 v 21:39 | Posted by: Brunette |  Denní listy
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Měla jsem napsaný dlooooouhý článek o dnešku. Jistě, SMAZAL SE! Bože. To mi dneska vážně chybělo. No nic. Možná ho napíšu znova. Zatim pa.

Just love.

16. března 2011 v 18:08 | Posted by: Brunette |  Denní listy
Hello darlings. <3
Dívala jsem se na e-mail a přišla mi návštěvnost; PATŘÍ VÁM VELKÉ DÍKY. I přesto, že jsem to tu v poslední době trochu zanedbávala (věřte nebo ne, měla jsem důvody), návštěvnost byla, sice podprůměrná, ale byla! ;) Jste zlaté. Mám vás vážně moc ráda. :) Proto tu skládám přísahu, že se budu snažit více aktualizovat události ze svého života, články atp. Snad vás to potěší, snad to tu čtete rády. ^^
No, a teď k prázdninám. Jak jste (možná) postřehly, Praha 1-5 + nějaký Brněnský kraj má prázdniny. Jistě, že nejsem v Praze, jsem v Rakousku. Lyžujeme. ;) Nevím, jsem v tom stadiu závislosti na kamarádech. Trošku mě tu nudí být celý den jen s rodinou... Ale myslím, že je to normální, ve 13-ti letech... No což, musím to přežít. ;) Samozřejmě, lyžování je super, zítra plánuju i snowboard. Tak to bude snad fajn. Oooovšem! Příští úterý jedu na lyžáák! Strašně moc se tam všichni těší. Nejsem výjimkou! ;)

Enjoy the day like would have beem your last. <3
Love you all... Brunette.

How to be beautiful?

1. března 2011 v 17:35 | Posted by: Brunette |  Je libo něco z módy? aneb Módní policie
Doufám, že omluvíte mou nepřítomnost. :) Nebudu vás zatěžovat a zdržovat zbytečnými kecy, jdu na článek. ;)
Určitě jsme každá z nás krásné. Každá je jiná, to je na nás to nejkrásnější; originalita. Můžete se oblíkat jako jiný člověk, můžete si obarvit vlasy na jinou barvu, můžete někoho kopírovat, co to jde. Jenže co z toho budete mít? Nic. Jen nenávist vašeho vzoru k vám.

1.) Inspirace x kopírování
Řekly byste, že je to to samé? Jestli ano, tak se mýlíte. Inspirace je pouze 'převzetí' části něčího nápadu ve svůj prospěch. Pochybuju, že to někdo z týhle definice pochopí, tak pro jistotu příklad; Někdo se nějak oblékne. Vezme si černou košili, pílý pásek do pasu, džíny a high heels. Řeknu si: pááni, to vypadá skvěle, nejspíš to taky zkusím. Ale-ouha! nemám stejné oblečení. Co udělám? Vezmu si modrou košili, černý pásek na boky, džíny a high heels. Tak, tohle je amatérský popis inspirace v módě.
Co je v tom případě kopírování? Kopírování je prostě kopírování. Ten můj imaginární outfit (čenrá košile, bílý pásek do pasu, džíny, high heels) si někdo vezme naprosto, naprosto stejný. Tak už to chápete, doufám. :) Zkrátka: inspirace budiž, kopírování NE!
2.) Měj se ráda. Tak, jako máš ráda módu. Nebo svého psa. Nebo notebook.
Seběvědomí je platinové pravidlo. Když si budete říkat, jak jste ošklivé, vážně tak působit budete, ač byste mohly vyhrát třeba Miss World. :P Vždyť no tak, přece se ráno obléknete tak, aby vám to slušelo, ne? Takže to ubohé "Já jsem ošklivá!" jen proto, aby si vás někdo všimnul... holky... to není cool. :P

3.) Hezky vypadat.
Nemůžete vždycky věřit jen tomu, čemu věřit chcete. Vemte si; čeho si všimnete na klukovi nejdřív? Toho, jaký je? Ne. Toho, jak vypadá. A kluci to mají přesně tak; mnohem víc ho zaujme hezky upravená holka než holka, které je jedno, jak vypadá. Takže holky: dokud vás ten kluk víc nepozná přes skořápku krásného vzhledu, musíte být holt krásné! :)